Zakończyła się runda jesienna prudnickiej A-klasy, więc przychodzi czas na małe podsumowanie...
Więcej w rozwinięciu news'a

Zakończyła się runda jesienna prudnickiej A-klasy, więc przychodzi czas na małe podsumowanie. Po dużych roszadach w kadrze, co jest zrozumiale w drużynach młodzieżowych do tegorocznych rozgrywek nasza drużyna przystępowała z dużymi obawami i ciekawością co przyniesie tegoroczny sezon.

LZS Dytmarów vs. LZS Niemysłowice 3 -1

Na inauguracje tegorocznego sezonu, na własnym terenie podejmowaliśmy nowo powstała drużyną z Niemysłowic. Choć rozpoczęliśmy zdekompletowanym składem w dziewiątkę, drużyna gości odstawała od nas w każdym elemencie gry. Warto tez nadmienić że od 65 min. mecz rozgrywaliśmy mecz w siódemkę.

Polonia Biała vs. LZS Dytmarów 6 - 2

Kolejnym sprawdzianem był wyjazd do Białej. Choć po dobrym początku i nie wykorzystaniu kilku dogodnych szans na zdobycie bramki, to drużyna Polonii zaczęła pierwsza trafiać do siatki. W rezultacie mecz zakończył się wysoką porażką.

LZS Dytmarów vs. Partyzant Kazimierz 5 - 1

Przyszedł czas na mecz z Partyzantem. Dobrze mecz rozpoczęli goście trafiając do siatki w 10 min  z karnego. I tyle na co było stać przyjezdnych na rozkręcający się z minuty na minute, coraz lepiej grający, nasz zespół.

LZS Olbrachcice vs. LZS Dytmarów 7 - 3 i LZS Dytmarów vs. LZS Łąka Prudnicka 1 - 2

Następnie odnieśliśmy dwie dotkliwe porażki. Pierwszą wyjazdową w Olbrachcicach z tamtejszym LZS'em, głównym powodem był brak bramkarza w kadrze na ten mecz. Kolejną u siebie po dobrej i ostrej grze do ostatnich minut, z dobrze spisująca się w tym sezonie Łąką Prudnicką.

LZS Niemysłowice vs. LZS Dytmarów 1 - 3

Rundę rewanżową rozpoczynaliśmy meczem w Niemysłowicach. Po znaczących roszadach w wyjściowej jedenastce przez Trenera Andrzeja Jodłowskiego, przywozimy cenne 3 pkt.

LZS Dytmarów vs. Polonia Biała 4 - 2

Przyszedł czas na rewanż z Białą. Do Dytmarowa Polonia przyjechała jako lider po kolejne punkty, lecz po konsekwentnej i poukładanej grze 3 pkt. zostają w domu.

Partyzant Kazimierz vs. LZS Dytmarów 0 - 8

Wyjazd do Kazimierza nie był zbyt udany. Choć po wysokim zwycięstwie czuliśmy nie dosyt, a to za sprawą słabej skuteczności w tym meczu, i tyle na ten temat.

LZS Dytmarów vs. LZS Olbrachcice 9 - 1

Do Dytmarowa przyjeżdża drużyna z Olbrachcic. Kolejna drużyna która myślała że łatwo wywiozą punkty z Dytmarowa. Lecz z meczu na mecz coraz lepiej grający nasz zespół nie dał nawet małej szansy gościom na dobry rezultat, rozpoczynają kanonadę już w pierwszych minutach gry.

LZS Łąka Prudnicka vs. LZS Dytmarów 1 - 5

Rozpędzony i głodny zwycięstwa Dytmarów wybiera się do Łąki Prudnickiej. Od początku było wiadomo że łatwo nie będzie, a zwłaszcza w Łące. mecz był bardzo ciężki od samego początku, już w 1 min. straciliśmy bramkę ale nie cała minutę później wyrównujemy. Po ostrej grze do samego końca, odnosimy piąte zwycięstwo z rzędu a siódme w tym sezonie.

Tak więc rundę jesienną kończymy na pozycji wicelidera tracąc 6 "oczek' do lidera. W dziesięciu kolejach zdobywając 21 pkt. , trafiając 43 bramki tracąc tylko 22

7. Grzegorz Cholewiński Grzegorz Cholewiński 1 asysta

A zapomniał bym, jak podsumować to wszystkich związanych z naszą drużyną, także typerów. Choć rywalizacja w tej dziedzinie jest skromna to tabela wygląda tak: